Naše společnost provádí montáž MM (multimod) i SM (singlmod) optických kabelů:

Druhy kabelů podle použitých vláken:

  • kabely s mnohovidovými vlákny pro LAN sítě. Jsou to vlákna 50/125 pro šířku pásma od 1500 -1800 MHz.km a vlákno 62,5/125 se šířkou 650 – 1000 MHz.km. Tato vlákna jsou vhodná pro vlnové délky 850 a 1300nm na vzdálenosti do 1 km.
  • kabely s jednovidovými vlákny, zde je velký výběr vláken nejpoužívanější Unshifed Fiber USF podle ITU-T G.652 konvenční vlákno se standartní disperzní charakteristikou, vhodné pro přenosové sistémy na vlnové délce 1310nm, 1550nm s přenosovou rychlostí až 10 Gb/s i systémy DWDM a CWDM.